SSS (Sıkça Sorulan Sorular)


Estetik Cloud Clinic’i hali hazırda;

- Bir veya birden fazla şubesi olan muayenehaneler, klinik veya poliklinikler,
- Bir veya birden fazla şubesi olan Güzellik Salonları,
- Bir veya birden fazla şubesi olan Diyetisyenler,
- Saç ekim merkezleri,
- Bir veya birden fazla şubesi olan SPA salonları kolaylıkla kullanabilmektedir.

Cloud veya Türkçeye geçmiş adı ile Bulut, firmaların sahip olduğu verilerinin internet ortamında saklanması ve işlenilmesine verilen isimdir. Bulut tanımını biraz daha açacak olursak; Firmanızda iş ile ilgili programların çalışması için gereken teknik altyapıyı oluşturmanız ve bakımlarını yapmanız yerine bu programların internet üzerinden servis edilmesine Cloud veya Bulut Sistemleri adı verilir. Bulut sistemleri sayesinde teknik altyapının kurulum maliyeti olmaz, işletme ve bakım maliyetlerini de yüklenmek zorunda kalmazsınız.

Estetik Online Klinik Yönetim Sistemi’nde, sizlerin yazılımımızın kullanmak istediğiniz özelliklerine göre firmanızda bulunması gereken birkaç donanımımız bulunmaktadır. Yazılımımızın tanıtımını yaparken bu donanımlardan sizlere bahsedeceğiz, sizin tercihinize göre sistemimize bu donanımları entegre edeceğiz.

Estetik Online Klinik Yönetim Sistemi, bir veya birden fazla şubesi olan noktalarda rahatlıkla kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Şube bazlı yetkilendirmeler ile birbirinden farklı şubelerde istediğiniz her türlü işlemi yapabilir, bütün şubelerinizin bilgilerini tek bir kullanıcı accountu ile görebilirsiniz.

Estetik Online Klinik Yönetim Sistemi’ni kullanmaya karar verdiğinizden itibaren istediğiniz özelliklerine göre en geç 10 iş günü içerisinde kullanıma hazır hale getirebiliyoruz.

Estetik Online Klinik Yönetim Sistemi’nin ve alt sistemlerinin güncellenmesi, yeni özelliklerin eklenmesi ve sürekli çalışır halde tutulması için firmalarımızın ödediği cüzi bir yıllık bedel söz konusudur. Bu bedel dışında sizden herhangi bir ekstra ücret talebimiz yoktur.

Estetik Online Klinik Yönetim Sistemi, kullanımı oldukça kolay olan bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Kişiye özel yetkilendirme sayesinde programın kullanabileceği kısımlarını çalışanların öğrenmesi oldukça kolay olacaktır. Üst seviyede kullanımı için kullanıcılarınıza detaylı kullanım ile ilgili eğitim verilecektir.

Estetik Online Klinik Yönetim Sistemi’nde, en önem verdiğimiz konulardan birisi de sizlerin görüş, öneri, istek ve taleplerinizdir. Sistemimizin geliştirilmesine, kullanım kolaylığı kazanmasına ve memnuniyetinize katkı sağladığı müddetçe, görüş, öneri, istek ve talepleriniz geliştirme departmanımız tarafından değerlendirilerek projelendirilir ve süreç sonunda sisteme entegre edilebilir durumdadır.

Sistemimiz internet erişimi olmadan kullanılamamaktadır. İnternet erişimi olan herhangi bir bilgisayar,cep telefonu veya tabletten sistemimize erişmeniz mümkündür.

Sistemimiz Masaüstü bilgisayar, Dizüstü bilgisayar, Cep telefonları ve tabletler üzerinden rahatlıkla kullanılabilmektedir. IOS ve ANDROID işletim sistemleri üzerinden kullanabilmenizi sağlayan, Google Playstore ve Apple Appstore dan indirebileceğiniz yazılımlara sahiptir.

Kullandığınız yazılımınızdan verilerinizin sistemimize aktarılmasını sağlıyoruz, bu sayede işlemlerinize ara vermeden çalışmaya devam edebiliyorsunuz.

Estetik Online Klinik Yönetim Sistemi, güvenliği üst seviyede olan bir sistemdir. Sunucularımızda kullanılan SSL (güvenli giriş katmanı), kullanıcılarımız ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferini sağlar. Kullanılan şifreleme, bankaların online hizmet standartlarında kullanılan şifreleme standartları ile aynıdır. Sizin tarafınızdan kullanıcı olarak davet edilmediği sürece, kimsenin firma hesabınıza erişimi sağlanmaz. Sadece, teknik veya sistemsel bir arıza oluşması durumunda, hesabınız içinden vereceğiniz izin üzerine yetkilendirilmiş Estetick personeli destek amacıyla verinize ulaşır. Veri gizliliğini kullanıcı sözleşmemiz çerçevesinde korumayı taahhüt ediyoruz. Verilerinizi hiçbir kurum, kuruluş veya şahıs ile paylaşmıyoruz.

Sistemimiz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda iletişim telefonlarımızdan ve program içerisinde yer alan teknik destek talebi sekmesinden bizlere anında ulaşabilirsiniz, sorununuz çalışma arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede çözülecek, sorun bildirimini yapan kullanıcıya yazılı veya sözlü olarak dönüş yapılacaktır.

Bize Sorun